Піна професійна за оптовою ціною Київ

Піна професійна за оптовою ціною Київ

Найбільш поширеним способом герметизації швів при установці вікон і дверей є спосіб за допомогою монтажної піни. Також за допомогою піни, можна герметизувати будь шви, що виникають при будівництві шириною від 1 до 5 см.

Яку ж монтажну піну купити? Як правильно використовувати монтажну піну щоб отримати максимальний результат.

Саме з цієї статті ми все дізнаємося.

Компанія Профі-Трейд займається продажем монтажної піни протягом 10 років. У 2015 році нами була створена ТМ ULTIMA. Даний продукт включає в себе повноцінну торговельну лінійку монтажних пін і силіконів. Наша продукція виробляється на європейських заводах, тому всередині балона знаходиться завжди якісний продукт.

Зараз кілька рекомендацій по використанню піни монтажної.

Основним компонентом піни монтажної є складна речовина «поліол». Ця речовина завжди осідає на дно балона. Тому для отримання повного виходу піни монтажної з балона необхідно перед використанням добре струснути балон не менше 1 хв.

Газ, за ​​допомогою якого піниться має властивість розшаровуватися з основною речовиною, при низьких температурах. Якщо ви хочете використовувати піну при температурі нижче 0 градусів-краще використовувати всесезонну піну з робочим режимом -10 градусів. Але в будь-якому випадку перед використанням піни будівельної взимку необхідно нагріти балон до кімнатної температури, шляхом природного відстоювання в приміщенні. Категорично заборонено нагрівати піну для монтажу відкритим вогнем або за допомогою нагрівальних приладів.

Поверхні шва перед герметизацією необхідно очистити від пилу і змочити водою. Піна вступає в реакцію з вологою і забезпечить вам хороше зчеплення з поверхнею і швидке висихання.

Пам'ятайте про те, що застигла монтажна піна руйнується під дією прямих сонячних променів. Шви, які були герметизовані піною монтажної, необхідно закрити протягом 7 діб після висихання піни.

Ці нехитрі поради допоможуть вам отримати задоволення від роботи з цим продуктом.

Купити якісну монтажну піну в Києві і в інших містах України ви завжди зможете у нас на сайті. Для оптових покупців діє гнучка система знижок, про неї а також про оптові пропозиції компанії ви можете дізнатися пройшовши реєстрацію на сайті.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)