Круг шліфовальний самозачепний

Круг шліфовальний самозачепний

Останнім часом круги шліфувальні самозачепні набирають величезну популярність серед побутових користувачів так і серед професіоналів.

До переваг даного продукту слід віднести низьку ціну в порівнянні з, наприклад, стрічками шліфувальними, зручність в роботі, легка заміна відпрацьованого диска, а також швидкість обробки поверхні.

Самозачепний диск складається з флезеліновой основи, на яку нанесені кристали абразиву.

Від якості цих матеріалів залежить результат роботи диска. Компанія Profi-Trade для виробництва своїх шліфувальних самозачепних кругів використовує якісну основу під назвою «E-PAPER» з щільністю 220г / м2. Як абразивний речовини в серії гнучких абразивів ТМ Блек Стар використовується на 100% Коричневий Оксид Алюмінію (електрокорунд) без домішок.

У 2019 Компанія Профі-Трейд представила на ринку України унікальний самозачепний шліфувальний диск від торгової марки «Black Star». Абразивні зерна на цьому диску розташовані в формі ромба, таким чином створюється чарункова структура, канавки в якій дозволяють легко видаляти шлам з-під робочої поверхні. Така форма дозволяє підвищити ресурс диска. У цьому продукті використана основа «E-PAPER» з щільністю 250г / м2.

Наші клієнти мають можливість купити обидва ці види дисків шліфувальних самозачепних в Інтернет магазині Profi-Trade. Створюючи продукцію «Black Star» ми прагнемо дати можливість нашим клієнтам користуватися якісним продуктом.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 15 з 35 (всього 3 сторінок)