Гнучкий абразив

Гнучкий абразив

Гнучкий абразив - це продукти, вироблені способом нанесення кристалів абразивного матеріалу на гнучку основу. Матеріал основи може бути виготовлений з різних матеріалів фетр, джинс, нейлон, папір й інші. Важливою складовою якісного гнучкого абразиву є клейова основа, яка використовується для з'єднання абразиву з основою.

Гнучкий абразив використовують для шліфування різних поверхонь, зачищення зварних швів, обробки дерева. Для роботи необхідно підбирати абразивні матеріали високої якості.

В асортименті інтернет магазину Профі-Трейд представлені такі види гнучкого абразиву: круги шліфувальні самозачепні і насадки-платформи для них, круги пелюсткові торцеві, стрічки шліфувальні нескінченні, сітка абразивна, шліфувальна шкурка на тканинній і паперовій основі.

Основна частина продукції представлена ​​ТМ «Black Star». Для виробництва продукції даної торгової марки використовуються тільки якісні матеріали. Обираючи продукцію «Black Star», ви завжди залишитеся задоволені результатом її використання.


Виберіть підкатегорію

Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 15 з 190 (всього 13 сторінок)