Секатори та сучкорізи по оптовій ціні київ

Секатори та сучкорізи по оптовій ціні київ

У секаторів одна задача - зручно і безпечно робити прямі, чисті зрізи. Нерівні зрізи ускладнюють загоєння рослини, відкривають велику площу для комах і хвороб і створюють щілини, в яких може накопичуватися вода, що збільшує ймовірність зараження і гниття.

На нашому сайті ви можете купить секатор за оптовою ціною найпопулярніших моделей з храповим механізмом і наковаленкой. Розглянемо особливості кожної із цих моделей на прикладі секатора і сучкорізи BlackStar.

Ми вибрали цю модель, щоб продемонструвати її надійність, розрізавши гілки і стебла, а не роздавав їх і НЕ пошкодивши руки.

Першим критерієм, які ми розглядаємо - якість лез. Як правило, чим твердіше сталь, яка використовується для виготовлення лез секатора, тим довше вони залишаються гострими. Це означає, що бажано вибирати «загартовану» або «вуглецеву сталь», а ще краще - «загартовану вуглецеву сталь». Моделі секаторів BlackStar можуть мати титанове або хромове покриття на леза, щоб запобігти іржу, а леза прилягають один до одного щільно.

Секатор і сучкорез BlackStar йде з правильним регулюванням прямо з коробки. Пропоновані секатори BlackStar добре зарекомендували себе, володіють відмінно заточенними лезами, має міцну конструкцію і зручні у використанні.

Секатори та сучкорізи BlackStar ідеально підходять для зручного захоплення користувачами і дозволяють їх зручно відкривати і закривати, що дуже корисно при тривалому застосуванні. У порівнянні з іншими магазинами у нас можна купити професійний секатор за оптовою ціною.

Тепер розглянемо технічні характеристики секатора і сучкорізи BlackStar: моделі секаторів з храповим механізмом і секатори з ковадлом. Секатори з храповим механізмом мають два леза, які проходять один через одного, як ножиці, коли ви робите розріз. З секатором з ковадлом загострене лезо просто зупиняється на твердій плоскій поверхні. Для прикладу зверніть також увагу на секатор ЦІ (Центроінструмент).

Секатор і сучкорез BlackStar забезпечує легкий і чистий зріз. Купити секатор за оптовою ціною можна в нашому магазині професійного інструменту.

У порівнянні з більш дешевими секатором інструменти нашого магазину- не тільки працюють краще, але і служать довше. Купіть секатор в інтернет магазині Profi Trade за оптовою ціною.

У лінійці наших секаторів бренди перевірені практикою. Їх використання перевірено часом і ви побачите, що вони просто міцніше і довговічніше, ніж у конкурентів.

Той факт, що секатор і сучкорез BlackStar добре Зрізають все, стане очевидним відразу, а з часом ви виявити, що він дійсно може служить дуже довго. Це звучить як реклама, але наші секатори дійсно можуть працювати як нові багато сезонів.

Купіть секатор за оптовою ціною і користуйтеся з задоволенням.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 15 з 79 (всього 6 сторінок)